Михайлівсько-Рубежівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

Н А К А З
від 15 грудня 2017 року № 42
Про відрахування
Вітьєвої Яни


Вітьєву Яну Олегівну відрахувати із складу учнів 9 класу з 15 грудня 2017 року в зв’язку із зміною місця проживання.

Підстава: заява батьків.

Директор школи В.М.Приходько

Михайлівсько-Рубежівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

Н А К А З
від 04 грудня 2017 року № 41
Про відрахування
Фуртатенка Миколи


Фуртатенка Миколу Олександровича відрахувати із складу учнів 4-А класу з
04 грудня 2017 року в зв’язку із зміною місця проживання.

Підстава: заява батьків, довідка із школи.

Директор школи В.М.Приходько

Михайлівсько-Рубежівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Києво-Святошинської районної державної адміністрації
Київської області

Н А К А З

від 26 травня 2017 року № 78

Про переведення учнів 1-8, 10 класів
до наступних класів та нагородження
похвальними листами

Відповідно листа Міністерства освіти і науки України від 09.06.2016 № 1/9-296 «Про структуру 2016/2017 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів», наказу департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації від 31.03.2017 №109 «Про закінчення 2016/2017 н. р. та проведення державної підсумкової атестації учнів загальноосвітніх навчальних закладах Київської області», наказу відділу освіти Києво-Святошинської РДА Київської області від 03 квітня 2017 року № 163 «Про закінчення 2016/2017 навчальногороку та проведення державної підсумкової атестації учнів загальноосвітніх навчальних закладах Києво-Святошинського району», Порядку переведення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 року № 762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 року за № 924/27369 та з метою забезпечення організованого закінчення навчального року та на підставі рішення педагогічної ради школи (протокол № 3 від 26 травня 2017 року),

Н А К А З У Ю:

І. Перевести до наступного класу учнів 1-А класу:

1. Білорус Олександр Юрійович
2. Веретеннікова Анна Едгарівна
3. Езме Алі Бюлентович
4. Жалобай Сніжана Іллівна
5. Журба Анастасія Євгеніївна
6. Кукурудза Владислав В’ячеславович
7. Лешишак Маріанна Михайлівна
8. Микитчук Анастасія Віталіївна
9. Окопов Станіслав Максимович
10. Плаксій Владислав Петрович
11. Плічко Денис Миколайович
12. Татоян Крістіна Варданівна
13. Тігранян Аріана Едгарівна
14. Філатов Михайло Сергійович
15. Фролова Марія Василівна
16. Харченко Сніжана Ігорівна
17. Хоменко Ярослав Павлович
18. Шевченко Роман Єгорович
19. Шевченко Володимир Єгорович

ІІ. Перевести до наступного класу учнів 1-Б класу:

1. Ачимович Лука Владонович
2. Богатирчук Тетяна Олексіївна
3. Вакуленко Олександра Олександрівна
4. Дем’янчук Назарій Володимирович
5. Івасюк Руслан Олександрович
6. Кожемяка Віолетта Володимирівна
7. Коркішко Артем Олександрович
8. Лінчук Мирослава Віталіївна
9. Маруневич Емма Олександрівна
10. Піскова Аліна Сергіївна
11. Силаєв Олександр Миколайович
12. Сіневич Ангеліна Віталіївна
13. Скиба Юлія Русланівна
14. Суржик Вікторія Вікторівна
15. Чорнодід Артем Олександрович
16. Шаповалова Ганна Олегівна
17. Шаповалова Тетяна Олегівна

ІІІ. Перевести до наступного класу учнів 2-А класу:
1. Бабича Богдана Ігоровича
2. Безпалого Владислава Олександровича
3. Безсмертного Романа Валерійовича
4. Варавіну Аліру Олександрівну
5. Гаврильченка Максима Сергійовича
6. Гуменюк Богдану Олександрівну
7. Донець Марію Олександрівну
8. Ковальчука Нікіту Ігоровича
9. Лешишака Володимира Михайловича
10. Мацук Поліну Сергіївну
11. Монтрена Максима Володимировича
12. Новікову Дар`ю Андріївну
13. Петренко Вероніку Олександрівну
14. Пучкову Анастасію Олексіївну
15. Равлюк Анастасію Сергіївну
16. Ромашева Даніла Валерійовича
17. Тарасову Софію Євгеніївну
18. Унгуряна Богдана Дмитровича
19. Унинця Назарія Павловича
20. Шевченко Юлію Іванівну
21. Шостіка Ярослава Ігоровича
22. Шумську Анастасію Володимирівну
23. Шульгу Юлію Юріївну
ІV. Перевести до наступного класу учнів 2-Б класу:
1. Барсегяна Авета Аветіковича
2. Барсегян Ані Едгарівну
3. Бірюка Данила Дмитровича
4. Борисовець Анастасію Іванівну
5. Борисовець Ангеліну Віталіївну
6. Жидченко Людмилу Олексіївну
7. Задоянчука Олександра Олексійовича
8. Ковтун Ніку Олександрівну
9. Крот Валерію Тарасівну
10. Лущик Дар`ю Сергіївну
11. Матвієвську Анастасію Сергіївну
12. Нижник Маргариту Григорівну
13. Подольського Владислава Віталійовича
14. Ревенчук Вікторію Віталіївну
15. Ревенчук Кароліну Віталіївну
16. Фузицького Даніла Миколайовича
17. Фузицький Кіріла Миколайовича
18. Цирюк Софію Юріївну
19. Шатила Романа Олеговича
20. Шершенюк Мирославу Вячеславівну
21. Щербину Даніїла Петровича
22. Юрчик Ольгу Сергіївну

V. Перевести до наступного класу учнів 3-А класу:

1. Абдулхаєва Дениса Олеговича
2. Добровольську Агнету Юріївну
3. Заваду Артема Олександровича
4. Зурначяна Армана Едгаровича
5. Зурначян Маргариту Нверівну
6. Криницького Богдана Андрійовича
7. Криницьку Олександру Андріївну
8. Ковальчук Дар`ю Олександрівну
9. Левченко Анастасію Володимирівну
10. Лібегу Тимофія Івановича
11. Мацук Аріану Міразівну
12. Мельник Марію Віталіївну
13. Солодова Владислава Віталійовича
14. Ходаченко Діану В`ячеславівну
15. Шимелинця Владислава Степановича
16. Шуляка Федора Дмитровича

VІ. Перевести до наступного класу учнів 3-Б класу:

1. Барсегян Ашхен Едгаровну
2. Бережну Софію Миколаївну
3. Будника Павла Віталійовича
4. Вірича Максима Валерійовича
5. Галстяна Альберта Саятовича
6. Жидченка Артема Олексійовича
7. Косян Яну Сергіївну
8. Лінчука Максима Олеговича
9. Малюту Наталію Олегівну
10. Маруневича Олександра Олександровича
11. Мирончука Миколу Сергійовича
12. Рябчук Аліну Миколаївну
13. Силаєва Віктора Миколайовича
14. Ковальчука Ігоря Сергійовича
15. Жалобай Ілону Іллівну

VІІ. Перевести до наступного класу учнів 4-А класу:

  1. Бабич Дар’ю Віталіївну
  2. Гракову Діану Русланівну
  3. Данченка Нікіту Анатолійовича
  4. Жоломко Юлію Олександрівну
  5. Коломійця Владислава Віталійовича
  6. Крюкову Ірину Сергіївну
  7. Левадню Єву Вадимівну
  8. Левченко Дар’ю Олександрівну
  9. Логвіна Олександра Михайловича
  10. Освтровського Валерія Олександровича
  11. Петренко Лілію Олександрівну
  12. Равлюка Миколу Сергійовича
  13. Решетнікову Анастасію Олександрівну
  14. Сіневича Артема Віталійовича
  15. Сіренко Діану Ігорівну
  16. Федорову Єгору Володимировичу
  17. Юзькову Віталію Сергійовичу
  18. Зуха Дмитра Богданович

VІІІ. Перевести до наступного класу учнів 4-Б класу:

  1. Бідюка Богдана Анатолійовича
  2. Вітвіцьку Камілу Віталіївну
  3. Гусєва Олександра Миколайовича
  4. Довготелеса Євгена Віталійовича
  5. Загороднього Артема Сергійовича
  6. Кожемяку Дениса Максимовича
  7. Котляревську Дар’ю Вадимівну
  8. Лисенка Олександра Сергійовича
  9. Охрімчук Діану Русланівну
  10. Савяненка Владислава Олеговича
  11. Скрипніка Назара Олександровича
  12. Сотніченка Максима Валерійовича
  13. Тимофієву Вікторію Іванівну
  14. Ткаченка Ярослава Сергійовича
  15. Хоцінську Єву Олександрівну
  16. Нізгуренко Ляну Єгорівну
  17. Езме Мелек Бюлентівну
  18. Денчіка Ігора Віталійовича

ІХ. Перевести до наступного класу учнів 5-А класу:
1. Бокова Артема Анатолійовича
2. Вакуленко Вікторію Олександрівну
3. Возну Марію Володимирівну
4. Данченка Дениса Дмитровича
5. Коломійця Богдана Віталійовича
6. Кришевича Назара Сергійовича
7. Мельника Кирила Віталійовича
8. Павленка Богдана Сергійовича
9. Паску Артема Олексійовича
10. Рудик Вікторію Артурівну
11. Скворцову Дарину Володимирівну
12. Тимофєєва Нікіту Віталійовича
13. Харченко Катерину Романівну
14. Хіміча Максима Петровича
15. Шимелинець Марію Степанівну
16. Шостик Катерину Віталіївну
17. Шульгу Максима Юрійовича
18. Тарадайка Володимира Павловича
19. Солодову Олександру Віталіївну
20. Горая Олександра Васильовича

Х. Перевести до наступного класу учнів 5-Б класу:

1. Демидка Дениса Олександровича
2. Зурначян Рузану Нве56рівну
3. Кузьменко Вікторію Миколаївну
4. Лінчука Дмитра Олеговича
5. Мединського Вадима Леонідовича
6. Мкртчяна Владислава Агароновича
7. Москальчук Маріну Сергіївну
8. Нижник Анжелу Григорівну
9. Недашківську Діану Віталіївну
10. Охрімчука Максима Руслановича
11. Скибу Артема Руслановича
12. Ткаченка Богдана Віталійовича
13. Унінця Євгенія Олександровича
14. Царук Олександр Григорівну
15. Щербину Вячеслава Петровича

XІ. Перевести до наступного класу учнів 6-А класу:

  1. Бернацьку Марину Олександрівну
  2. Богатирчук Тетяну Олексіївну
  3. Верех Вікторію Романівну
  4. Гоголь Анастасію Ярославівну
  5. Крюкова Олександра Сергійовича
  6. Неустроєву Вікторію Олександрівну
  7. Рапчевську Вікторію Вадимівну
  8. Слободянюк Вікторію Володимирівна
  9. Тишенка Олексія Сергійовича
  10. Трофімова Максима Геннадійовича
  11. Флумерта Артура Агароновича
  12. Шаповалову Олександру Олегівну
  13. Шила Олексія Ігоровича
  14. Касяненка Олександра Віталійовича
  15. Мікаїлова Богадана Івановича
  16. Маргаряна Жору Вардановича

XІІ. Перевести до наступного класу учнів 6-Б класу:

  1. Андрійчук Євгенію Олександрівну
  2. Бабія Валентина Олеговича
  3. Барсегян Лізу Аветіківну
  4. Варавіна Сергія Васильовича
  5. Гуменюк Діану Олександрівну
  6. Лабунського Олександра Миколайовича
  7. Ломакіну Вікторію Миколаївну
  8. Максименко Вікторію Віталіївну
  9. Дмітрієва Костянтина Михайловича
  10. Островську Яну Олександрівну
  11. Панченко Вероніку Андріївну
  12. Рябовола Богдана Олександровича
  13. Скриньку Марину Ігорівну
  14. Равлюка Назарія Сергійовича
  15. Татоян Каріну Варданівну
  16. Фролова Ігоря Васильовича
  17. Якушеву Дар’ю Олександрівну
  18. Кучеренка Павла Миколайовича

ХІІІ. Перевести до наступного класу учнів 7-А класу:

1. Андрієнко Катерину Дмитрівну
2. Барсегян Вікторію Аветіковну
3. Будник Любов Віталіївну
4. Вірич Ірину Валеріївну
5. Вініченко Дарину Вікторівну
6. Герцун Олександра Сергіївна
7. Дадівєріну-Перехрестюк Єлізавету Михайлівну
8. Дороша Юрія Михайловича
9. Козюка Сергія Сергійовича
10. Парфенюка Руслана Васильовича
11. Петренка Вадима Юрійовича
12. Петрук Світлану Олександрівну
13. Пучкова Владислава Олексійовича
14. Сидорук Дарину Володимирівну
15. Семенюк Юлію Олександрівну
16. Скогарєва Руслана Олеговича
17. Шумейка Максима Віталійовича
18. Жидченка Вікторію Олексіївну

XІV. Перевести до наступного класу учнів 7-Б класу:

  1. Дорохова Владислава Олександровича
  2. Ісаєву Дарину Олександрівну
  3. Клокуна Дмитра Валерійовича
  4. Ковтонюка Богдана Миколайовича
  5. Косяна Владислава Андрійовича
  6. Лінчука Ярослава Віталійовича
  7. Мацука Олександра Володимировича
  8. Миронюк Мирославу Вадимівну
  9. Москальчук Крестіну Сергіївну
  10. Пазюна Вадима Олеговича
  11. Приходько Анастасію Олександрівну
  12. Рабцуна Ярослава Анатолійовича
  13. Сандула Артура Володимировича
  14. Сергієнка Сергія Вікторовича
  15. Січкаря Сергія Григоровича
  16. Сюру Олександру Миколаївну
  17. Ходаченка Олександра Віталійовича
  18. Чемериса Руслана Сергійовича

XV. Перевести до наступного класу учнів 8 класу:

1. Безносюк Альону Ігорівну
2. Григор’єва Олександра Олександровича
3. Давиденка Максима Сергійовича
4. Дубровську Валентину Віталіївну
5. Дяченко Єлизавету Віталіївну
6. Кожем`яку Єлизавету Сергіївну
7. Лисенка Максима Андрійовича
8. Мацука Андрія Сергійовича
9. Міхєєнко Катерину Олегівну
10. Ніколайця Андрія Анатолійовича
11. Орел Аліну Валеріївну
12. Фоміна Ігоря Олеговича
13. Фролову Дар`ю Василівну
14. Хобоша Оксану Василівну
15. Шостика Романа Віталійовича
16. Якубчик Юлію Сергіївну
17. Котельницьку Катерину Володимирівну
18. Вітьєву Яну Олегівну
19. Маргарян Розу Варданівну
20. Кручик Софію Анатоліївну

XVІ. Перевести до наступного класу учнів 10 класу:

1. Барсегян Анжела Артурівна
2. Білоус Іванна Вадимівна
3. Лінчук Іван Олександрович
4. Лебідь Михайло Вікторович
5. Макарчук Олександр Олександрович
6. Олещенко Марія Олександрівна
7. Смовженко Вадим Васильович
8. Степаненко Всеволод Олексійович
9. Трохименко Леся Миколаївна
10. Цирюк Лілія Юріївна

XVI. Нагородити Похвальним листом за високі досягнення у навчанні:

1. Унинця Назарія 2-А клас
2. Равлюк Анастасію 2-А клас
3. Безсмертного Романа 2-А клас
4. Матвієвська Анастасія 2-Б клас
5. Лущик Дар’я 2-Б клас
6. Крот Валерія 2-Б клас
7. Ходаченко Діану 3-А клас
8. Заваду Артема 3-А клас
9. Лібегу Тимофія 3-А клас
10. Мельник Марію 3-А клас
11. Зурначян Маргариту 3-А клас
12. Малюта Наталію 3-Б клас
13. Галстяна Альберта 3-Б клас
14. Рябчук Аліну 3-Б клас
15. Федорова Єгора 4-А клас
16. Вітвіцьку Каміллу 4-Б клас
17. Котляревську Дар’ю 4-Б клас
18. Хоцінську Єву 4-Б клас
19. Верех Вікторію 6-А клас
20. Гоголь Анастасію 6-А клас

Директор школи В.М.Приходько

Звіт керівника за 2015-2016 н.р.

Звіт керівника за 2014-2015 н.р.

Кiлькiсть переглядiв: 90