Наказ №135 "Про завершення 2018-2019 н.р. та проведення ДПА учнів У ЗЗСО"

Збірник завдань для ДПА з історії України

Збірник завдань для ДПА з математики

Розклад
державної підсумкової атестації в 4-х класах
Михайлівсько-Рубежівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Києво-Святошинської РДА Київської області у 2018/2019 н. р.

клас 14.05.19 16.05.19
4 – А 4 – Б Математика 9:25 Українська мова 10:30

Розклад
державної підсумкової атестації в 9-х класах
Михайлівсько-Рубежівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Києво-Святошинської РДА Київської області у 2018/2019 н.р.

Клас Дата 9 А 9 Б
30.05.2019 Історія України (письмово) 09:00 Математика (письмово) 09:00
05.06.2019 Українська мова (письмово) 09:00 Українська мова (письмово) 09:00
11.06.2019 Математика (письмово) 09:00
12.06.2019 Історія України (письмово) 09:00

Склади
комісій для проведення державної підсумкової атестації в 4-х класах
Михайлівсько-Рубежівської загальноосвітньої школи у 2018/2019 н. р.

Час Клас Предмет Голова атестаційної комісії Учитель, що проводить атестацію
9:25 4-А Українська мова Приходько Валентина Миколаївна, директор школи, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель» Зубко Людмила Миколаївна, учитель початкових класів, освіта вища, спеціаліст вищої категорії,«старший учитель»
9:25 4-А Математика Приходько Валентина Миколаївна, директор школи, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель» Зубко Людмила Миколаївна, учитель початкових класів, освіта вища, спеціаліст вищої категорії,«старший учитель»
9:25 4-Б Українська мова Куліш Антоніна Михайлівна, заступник директора з НВР, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, «старший вчитель» Віржанська Галина Іванівна, учитель початкових класів, освіта середня спеціальна, спеціаліст
9:25 4-Б Математика Куліш Антоніна Михайлівна, заступник директора з НВР, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель» Коломієць Алла Павлівна, учитель початкових класів, освіта вища, спеціаліст вищої категорії

Склади
комісій для проведення державної підсумкової атестації в 9-х класах
Михайлівсько-Рубежівської загальноосвітньої школи
Києво-Святошинської РДА Київської області у 2018/2019 н. р.

Час Клас Предмет Голова атестаційної комісії Учитель, що проводить атестацію Член атестаційної комісії
9:00 9 А Українська мова (диктант) Приходько Валентина Миколаївна, директор школи, учитель математики, освіта вища, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель». Богатирчук Лариса Іванівна, учитель української мови і літератури, освіта вища, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель» Вдовенко Аліна Юріївна, учитель української мови і літератури, освіта вища, кваліфікаційна категорія спеціаліст
9:00 9 А Математика Ольбішевська Ірина Анатоліївна, учитель географії, освіта вища, спеціаліст другої категорії Приходько Валентина Миколаївна, директор школи, учитель математики, освіта вища, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель». Онищук Віра Степанівна, учитель математики і фізики, освіта вища, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель».
9:00 9 А Історія України Ольбішевська Ірина Анатоліївна, учитель географії, освіта вища, спеціаліст другої категорії Савчук Ярослав Миколайович, учитель історії, освіта вища, спеціаліст другої категорії Федорченко Микола Олексійович, учитель технічної праці, освіта вища, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»
9:00 9 Б Українська мова (диктант) Ольбішевська Ірина Анатоліївна, учитель географії, освіта вища, спеціаліст другої категорії Безсмертна Людмила Миколаївна, учитель української мови і літератури, освіта вища, спеціаліст вищої категорії Вдовенко Тетяна Михайлівна, учитель російської мови і зарубіжної літератури, освіта вища, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»
9:00 9 Б Математика Приходько Валентина Миколаївна, директор школи, учитель математики, освіта вища, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель». Куліш Антоніна Михайлівна, заступник директора з НВР, учитель математики, освіта вища, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель» Онищук Віра Степанівна, учитель математики і фізики, освіта вища, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель».
9:00 9 Б Історія України Приходько Валентина Миколаївна, директор школи, учитель математики, освіта вища, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель». Савчук Ярослав Миколайович, учитель історії, освіта вища, спеціаліст другої категорії Куліш Микола Іванович, учитель фізичної культури і ЗВ, освіта вища, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель».


Кiлькiсть переглядiв: 467