ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор школи В.М.Приходько

П Л А Н
виховної роботи на зимові канікули
по Михайлівсько-Рубежівській ЗОШ І-ІІІ ступенів
2017-2018 н. р.

Дата Клас Назва заходу Відповідальний
28.12.2017 7-А Поїздка на фабрику Новорічних іграшок в смт. Клавдієво. Богатирчук Л.І.
29.12.2017 5-А 5-Б Екскурсія «Пізнай своє село» (виробничі підприємства села). Федорченко М.О., Вдовенко Т.М.
03.01.2018 3-А Екскурсія до зимового лісу. Зубко Л.М.
4-А Екскурсія на тему: «Природні об’єкти нашого села в зимову пору». Тичук О.В.
04.01.2018 2-А Народознавчі студії «Співаємо, жартуємо, колядуємо». Розучування колядок, щедрівок, зимових ігор. Безсмертна Л.М.
3-Б Конкурс малюнків на тему: «Красуня ялинка». Іванченко О.М.
4-Б Конкурс малюнків на тему: «Зимовий ліс». Ковтун І.В.
9 Оглядова екскурсія по селі Михайлівка-Рубежівка. Вдовенко А.Ю.
10 Оглядова екскурсія по селі Михайлівка-Рубежівка. Небесюк Я.В.
05.01.2018 1-Б Конкурс віршів «Зимонько-зима». Кардаш Т.М.
2-Б Конкурс малюнків на тему: «Зимовий ліс». Віржанська Г.І.
1-А Поїздка на фабрику «Новорічна іграшка» в смт. Ворзель Коломієць А.П.
7-Б Розучування новорічних щедрівок, колядок Ольбішевська І.А.
10.01.2018 8-А, 8-Б Краєзнавча екскурсія: «Історичними місцями малої Батьківщини». Савчук Я.М., Куліш М.І.
11.01.2018 6-А, 6-Б Екскурсія до зимового лісу на лижах. Онищук Н.В., Терещенко С.М.

План заходів
на 2017-2018 роки у зв'язку з 85-ми роковинами
Голодомору 1932-1933 років

  1. Провести лінійку-реквієм, присвячену 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні (24.11.2017) Відповідальні: Онищук Н.В., Тичук О.В., Савчук Я.М.
  2. Учням та педагогічному колективу школи взяти участь у Всеукраїнській акції «Запали свічку» (24.11.2017)

Відповідальні: Онищук Н.В.,
Тичук О.В., Савчук Я.М.,
класоводи, кл. керівники

3. Приспустити на території Михайлівсько-Рубежівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Державний Прапор України (24.11.2017)

Відповідальні: Онищук Н.В.,
Тичук О.В.

4. Провести конкурс та організувати виставку образотворчого мистецтва, пов’язану з Голодомором 1932-1933 років в Україні. (23.11-30.11.2017)
Відповідальні: Дудко В.І.,
Тичук О.В.

5. Провести захід з метою вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років серед учнів 5-11 класів. (24.11.2017)
Відповідальні: Онищук Н.В.,
Тичук О.В., Савчук Я.М.

6. Долучитися до впорядкування пам’ятника жертвам Голодомору 1932-1933 років та взяти участь у загальносільській акції «Вшануймо пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років» та «Запалимо свічку» (25.11.2017)
Відповідальні: Онищук Н.В.,
Тичук О.В., Савчук Я.М.

7. Провести літературну виставку на тему: «Голодомор 1932-1933 років. Україна пам’ятає» (24.11-29.11.2017)
Відповідальні: Волова Л.І.,
Тичук О.В.

8. Висвітлити на сайті школи інформацію про заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років. Відповідальні: Тичук О.В., Терещенко С.М.

Виховання - це творчість, це найвища коштовність!

У вихованні немає головного і другорядного, як немає головної пелюстки серед багатьох пелюсток, що творять красу життя. У вихованні все головне: і урок, і розвиток різнобічних інтересів дітей поза уроком, і взаємовідносини вихованців у колективі.
В Сухомлинський

Мета виховної роботи школи

Виховання високоосвіченої, соціальноактивної й національно свідомої особистості, яка наділена глибокою громадянською відповідальністю, високими духовними цінностями, сімейним і патріотичним почуттями, є носієм кращих досягнень національної та світової культури, здатним до самоосвіти і самовдосконалення.
Для реалізації цих завдань у школі розроблений план виховної роботи школи. Цей план охоплює всі напрямки виховання: патріотичне, правове, трудове, художньо-естетичне, екологічне, формування здорового способу життя, родинно-сімейне виховання та включає у себе календарні, традиційні свята, заходи, конкурси

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення педагогічної ради
протокол № від 31 серпня 2016 року

Директор школи В.М.Приходько

Річний план

виховної роботи Михайлівсько-Рубежівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Києво-Святошинської райдержадміністрації Київської області
на 2016-2017 навчальний рік

Вересень

«Істина в доброчинності»

1тиждень (1-9) 2 тиждень (12-16) 3 тиждень (19-23) 4 тиждень(26-30)
Основні виховні заходи та пізнавальна діяльність День знань Урочиста лінійка присвячена ювілею школи - 35 років Конкурс туристичного фото «Неосяжна моя, Україно!» Міжнародний день батька Свято «Мій найкращий тато» Класовод Тичук О.В. Всеукраїнський. день бібліотек Свято книги,, Книга – твій друг, без неї – як без рук” 2-А Класовод Зубко Л.М. Акція «Подаруй книгу школі»
Патріотичне, національно - родинне виховання Перший урок «Щоб у серці жила Батьківщина: до 25-річчя незалежності України» Міжнародний день писемності Вчителі укр.мови і літератури Тематична лінійка «Допоки є Шевченка мова, то доти Україна є…» Конкурс дитячого малюнку наасфальті до Міжнародного дня миру на тему „Ми за мир на планеті Земля ” День партизанської слави. Відзначається щорічно відповідно до Указу Президента України № 1020/2001 від 30.10.2001 р. Проведення тематичних екс курсій в музей школи ,,Народ пам’ятає , народ славить ” 28 -День пам’яті жертв Бабиного Яру (виховні години)
Правове виховання та профілактична робота. Соціальний захист учнів Операція „Турбота”. Уточнення та упорядкування списків учнів груп ризику та дітей, що потребують особливої педагогічної уваги. Складання соціальних паспортів класів та школи. Експрес-діагностика дітей-переселенців на визначення міжособистісних відносин (методика «Дерево») 15.09 - Міжнародний день демократії. (Виховні години) Година спілкування „Про необхідність дотрима-ння внутрішкільного розпорядку“ Операція „Підліток”. Рейд- перевірка умов проживання учнів, схильних до правопо-рушень,складання актів. Встановлення контакту з ІСН та з кримінальною міліцією.
Фізичне виховання. Заходи охорони життя та здоров’я учнів Тиждень безпеки руху і попередження дитячого травматизму ,,Мова вулиці” (за окремим планом ) День фізичної культури і спорту в Україні Змагання з футболу серед учнів школи 5-6, 7-8 класи Декада фізкультури і спорту. Олімпійський тиждень (олімпійський урок, малі олімпійські ігри) Змагання з футболу із учнями Ірпінської ЗОШ №5
Екологічне виховання Підготовка до створення проекту «Птах року 2016– повзик» до 28.10 Святоквітів на тему“Нашій школі -35 ” Виставка аплікацій з осіннього листя „Осінній калейдоскоп”.
Трудове виховання Організація чергування класів по школі та в шкільній їдальні. Підготовка клумб до весняної посадки квітів Генеральне прибирання класних кімнат
Профорієнтаційне виховання Індивідуальні та групові консультації з професійного самовизначення С/п дослідження серед учнів 8-10 класів з професійного самовизначення. Методика «ДДО»
Робота з учнівським самоврядуванням Вибори органів учнівського самоврядування в класнихколективах. Засідання комісії преси та інформації (Створення шкільного інформаційного агентства газети “Шкільний дзвінок”) Рейди «Зовнішній вигляд учнів”. Проведення виборів учнівського самоврядування школи на новий навчальний рік. Засідання комісії культури та дозвілля (Підготовка свята вчителя)
Методична робота з класними керівниками Складання соціального паспорту класу. Складання плану виховної роботи класу Засідання методичного об’єднання класних керівників
Робота з батьківським комітетом школи, батьківською громадкістю Анкетування батьків 1, 5,10 класів Засідання батьківського комітету «Підсумки роботи 2015-16 н.р та оновлення складу б/к на 2016-17 н.р.

Жовтень

«Людина без захоплення – пуста людина»

1тиждень (03.-07.) 2 тиждень (10-14) 3 тиждень (17-21) 4 тиждень( 24-28)
Основні виховні заходи та пізнавальна діяльність Тиждень музики Вчителі музики Безсмертна Л.М., Тичук О.В. Літературно - пісенна вітальня для вчителів „ Славимо Вчителя ім’я” Онищук Н.В. Конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» Тиждень біології. Вчителі біології Бабська В.І., Костюченко Л.В. Свято «Хліб - усьому голова» 2-Б клас класовод Драга О.М. Міс осінь (7-11 класи) Онищук Н.В. Проведення осінніх канікул за окремим планом
Патріотичне, національно - родинне виховання День ветерана. Міжнародний день людей похилого віку Виховні години «Шануймо старість» День захисника Вітчизни Свято «З козаків візьмемо приклад» 6 клас ( посвята в Джури) Класний керівник Богатирчук Л.І. Визволення України від фашистських загарбників Бесіди «Ми пам’ятаємо…»
Правове виховання та профілактична робота. Соціальний захист учнів Аналіз зайнятості в гуртках категорійнихдітей(сиріт,напів сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей схильних до правопорушень). Міжнародний день боротьби проти насилля Години спілкування «Життя без насильства» Рейд „Урок”. Аналіз стану відвідування учнями шкільних занять. Виховні години з елементами тренінгу «Життя на роздоріжжі» Проведення групових занять превентивного характеру з дітьми, схильними до правопорушень. Бесіда з дітьми-переселенцями «Я і внутрішній світ»
Фізичне виховання. Заходи охорони життя та здоров’я учнів Шкільні змагання з футболу 16 - Всесвітній день здорового харчування Бесіди «Ми є те, що ми їмо» Районні змагання з футболу
Екологічне виховання Конкурс на кращий екологічний плакат Свято урожаю 5-Б клас Кл. керівник Онищук В.С. Рейд «Екологічний стан джерел села» Конкурс ,, Галерея кімнатних рослин” До 15.11
Трудове виховання Акція «Чисте село – чиста Земля» Трудові десанти “Хай сяє школа рідна чистотою”. Генеральне прибирання кабінетів. Підготовка класів дозимового періоду.
Профорієнтаційне виховання Ознайомлення з професією вчителя Класні години: «На порозі дорослого життя» Консультація «Потреби ринку праці в спеціалістах»
Робота з учнівським самоврядуванням Семінар лідерів учнівського самоврядування. Звіт лідерів класних колективів про організацію самоврядування в класі. Засідання комісії спорту та здорового способу життя Засідання комісії культури та дозвілля (Підготовка до конкурсу «Міс осінь») Рейд перевірка класних куточків Засідання комісії трудові справи Прибирання території школи
Методична робота з класними керівниками Методичні рекомендації класним керівникампро проведення класних батьківських зборів
Робота з батьківським комітетом школи, батьківською громадкістю Індивідуальні та групові консультації з батьками: «Відверта розмова», «Культура поведінки» Консультації з батьками : «Про підтримку соціально незахищених дітей»

Листопад

Місячник здорового способу життя

1тиждень (31-4) 2 тиждень (7-11) 3 тиждень (14-18) 4 тиждень (21-30)
Основні виховні заходи та пізнавальна діяльність Тиждень української писемності та мови. Вчителі укр. мови та літератури (за окремим планом) День села Тиждень здоров’я ,, Здоров’я дітей-здоров’я нації“ (за окремим планом )
Патріотичне, національно - родинне виховання Конкурс «Наша школа має таланти» Онищук Н.В. Свято «Мова моя солов’їна». Участь у конкурсі укр. мови імені П. Яцика Виставка-конкурсу образотворчого мистецтва «Чарівна палітра» «Миру в Україні бути» до 14.11 День Гідності та Свободи (Тематична лінійка) Провести годину спілкування на тему: "Можна все на світі вибирати сину, вибрати не можна тільки Батьківщину!"); Провести годину спілкування на тему: ,,Конституція України – основний закон держави”. День пам’яті жертв голодомору. Акція «Запали свічку»
Правове виховання та профілактична робота. Соціальний захист учнів Виставка-конкурс дитячого малюнка «Право очима дітей» Аналіз стану відвідування школи учнями, схильними до правопорушень. Рейд-перевірка умов проживання учнів з неблагонадійних сімей операція „Турбота”. Бесіда з дітьми-переселенцями «Здоров’я - найдорожчий скарб» Всесвітній день дитини (21.11) Індивідуальні та групові консультації з педагогими «Конвенція ООН про права дитини» Проведення індивідуаль-них бесідз учнями, які схильнідо правопопорушень. Діагностика учнів даної категорії.
Фізичне виховання. Заходи охорони життя та здоров’я учнів Конкурс плакатів «Твоє здоров’я в твоїх руках» Шкільні змагання з настільного тенісу Змагання з настільного тенісу (зональні,фінальні) на першість Києво-Святошинського району серед загальноосвітніх шкіл району Районний етап обласних змагань «Футбольні надії Київщини»
Екологічне виховання Конкурс «Краще озеленення класної кімнати» Конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна –У країна!» Конкурс малюнків «Моя улюблена домашня тварина»
Трудове виховання Конкурс «Найчистіша класна кімната» Генеральне прибирання кабінетів.
Профорієнтаційне виховання Виховні години з елементами тренінгу «Твій шлях до вибору професії» (7-11 класи) Година психолога «Ким я хочу бути?» (1-4 класи)
Робота з учнівським самоврядуванням Засідання комісії дисципліни та порядку (стан відвідування учнями школи) Засідання комісії спорту та здорового способу життя Засідання комісії культури та дозвілля (Підготовка святкування Дня села) Засідання комісії з прав захисту дітей Засідання комісії спорту та здорового способу життя (Підсумки проведення місячника зорового способу життя)
Методична робота з класними керівниками Засідання методичного об’єднання класних керівників
Робота з батьківським комітетом школи, батьківською громадкістю Бесіда «Як виховувати працелюбність у підлітків»

Грудень

«Слід намагатися жити красиво. Але краси не буває без чистоти»

1тиждень (1-9) 2 тиждень (12-16) 3 тиждень (19-23) 4 тиждень(26-29)
Основні виховні заходи та пізнавальна діяльність Тиждень інформатики Вчитель інформатики Терещенко С.М. (за окремим планом) Всеукраїнський тиждень права Тиждень правознавства Вчитель Савчук Я.М. (за окремим планом) Тиждень математики Вчителі математики (за окремим планом) Свято Миколая 3-Б Класовод Ковтун І.В. Тиждень народознавства Народознавчий захід у бібліотеці Волова Л.І. 1-4 класи
Патріотичне, національно - родинне виховання День Збройних Сил України Свято «Козацькі забави» 9-А,9-Б класи Кл. керівники Федорченко М.О., Небесюк Я.В. Круглий стіл з працівниками правоохоронних органів “Правове виховання підлітків” (до дня прав людини 10.12). Вечорниці на Андрія 4-А, 4-Б класи Класоводи: Кардаш Т.М., Коломієць А.П. Виховна година: «Боже, Україну збережи!», 1-11 кл. Проведення вікторини «Моя Україна – вільна держава» Бесіди «Ми - українці» Новорічні ранки Новорічний карнавал
Правове виховання та профілактична робота. Соціальний захист учнів Міжнародний день інвалідів Благодійна акція «У колі друзів» для дітей з особливими потребами. Рейд -перевірка умов проживання учнів,схильних до правопорушень. Операція „Підліток”. Проведення виховних годин «Що треба знати про право і закон» Індивідуальні консультації з батьками дітей з особливими потребами Засідання Ради профілактики. Бесіда з дітьми- переселенцями «Знай права і виконуй обов’язки» Бесіди про правила поведінки на зимових канікулах
Фізичне виховання. Заходи охорони життя та здоров’я учнів Всесвітній день боротьби зі Снідом Сніду-ні! Конкурсплакатів„Ти можеш зупинити СНІД” Змагання з шахів Шкільні змагання з шахів Конкурс плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя» Змагання з шахів (зональні,фінальні) на першість Києво-Святошинського району серед загальноосвітніх шкіл району
Екологічне виховання Новорічна акція «Збережи ялинку!» Виставка дитячих робіт «Новорічна композиція» Акція «Замість ялинки – зимовий букет»
Трудове виховання Акція «Український сувенір Фабрика Діда Мороза Фабрика Діда Мороза Прикрашання новорічної ялини та зали
Профорієнтаційне виховання Зустріч з працівниками правоохороннихорганів Виховні години з елементами тренінгу «Вибір у твоєму житті»
Робота з учнівським самоврядуванням Засідання комісії культури та дозвілля по підготовці проведення новорічних свят для учнів 1-4 класів. Засідання комісії з питань захисту дітей Засідання комісії з питань освіти та науки (підсумки успішності учнів за І семестр) Засідання комісії преси та інформації
Методична робота з класними керівниками Перевірка виконання планів виховної роботи за І семестр
Робота з батьківським комітетом школи, батьківською громадкістю Круглий стіл «Діти: Злочин і кара» Залучення батьків до проведення Новорічних свят

Січень

«Національна гордість – сестра патріотизму»

1 тиждень (2-6) 2 тиждень (9-13) 3 тиждень (16-20) 4 тиждень (23-27)
Основні виховні заходи та пізнавальна діяльність Проведення зимових канікул за окремим планом Тиждень військово – патріотичного виховання Тиждень історії Тиждень зарубіжної літератури Свято «Вічна загадка любові» Кл.керівник Вдовенко Т.М.
Патріотичне, національно - родинне виховання 7 січня – Різдво Христове Уроки мужності за участю Воїнів АТО Фотоконкурс робіт «Єдина країна» 1-11 Класні керівники, класоводи Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика День Соборності та Свободи України. Свято «Моя Соборна Україна» Кл. керівник Савчук Я.М. Конкурс патріотичних віршів, присвячений воїнам захисникам АТО, Небесній Сотні Години мужності по класах: «Крути: подвиг і трагедія»
Правове виховання та профілактична робота. Соціальний захист учнів Проведення моніторингу з профілактичної та правовиховної роботи серед учнів 9-11 класів. Рейд-перевірка учнівських щоденників учнів, схильних до правопору шень. Психодіагностика дітей переселенців за методикою Гільбуха «Мій клас» Година спілкування «Без прав немає обов’язків»
Фізичне виховання. Заходи охорони життя та здоров’я учнів Шкільні змагання з баскетболу 8-9, 10-11 класи Конкурс плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя» Районні змагання з баскетболу. «Веселі старти» (1-4 класи) Конкурс «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» (номінація фотографія)
Екологічне виховання Природоохоронна акція «Годівничка» вчитель географії Ольбішевська І.А. Конкурс «В об’єктиві натураліста» Тема:«Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони» (РЦЕНТУМ)
Трудове виховання Виготовлення годівничок Бесіда «Якісь чергування в школі та класі» Генеральне прибирання кабінетів.
Профорієнтаційне виховання Профорієнтаційні заходи ,, Я майбутнє твоє Україно“ Проведення с/п дослідження за методикою визначення множинного інтелекту Вальтера Маккензі 9 кл. Індивідуальні консультації з професійного самовизначення
Робота з учнівським самоврядуванням Засідання комісії освіти та науки Засідання комісії преси та інформації Засідання комісії культури та дозвілля
Методична робота з класними керівниками «Здоров’я нації через освіту. Пріоритетним навчанням є навчання людини відповідального ставлення до власного здоров’я і здоров’я оточуючих»
Робота з батьківським комітетом школи, батьківською громадкістю Бесіда з батьками учнів, що схильні до правопорушень

Лютий

«Якщо хочеш змінити світ на краще, зберегти його незайману красу і святість, починай це робити не завтра, а сьогодні, з цієї хвилини»

1тиждень (30.01—3.02) 2 тиждень (6-10) 3 тиждень (13-17) 4 тиждень(20-28)
Основні виховні заходи та пізнавальна діяльність Вечір-зустріч з випускниками Педагог-організатор Онищук Н.В. Тиждень іноземної мови Небесюк Я.В., Руденко Т.Я, Конкурс «Бал казок» 2-4 класи
Патріотичне, національно - родинне виховання Конкурс плакатів на патріотичну тематику «Україна – моя Бвтьківщина» Тематична лінійка «Афганістан болить в моїй душі…» Вшанування учасників бойових дій в Афганістані та на території інших держав Фестиваль патріотичних пісень. Міжнародний день рідної мови Конкурс декоративно-ужиткового мистецтва Бесіда на тему:"Зростаємо громадянами-патріотами землі, що Україною зветься" Конкурс плакатів «Що означає бути патріотом ?»
Правове виховання та профілактична робота. Соціальний захист учнів Урок-роздум „Естетика людських відносин і почуттів ” Проведення анкетування «Мої права та обов’язки» Проведення бесід ,, Наркоманія – ворог суспільства“. Психодіагностика дітей переселенців за опитувальником Айзенка «Типи темперамента»
Фізичне виховання. Заходи охорони життя та здоров’я учнів Змагання з баскетболу 5-7 класи Свято «Мама, тато і я – спортивна сім’я» 5А клас Терещенко С.М. Бесіди з учнями “Небезпека передвесняного льоду на водоймах”. Турнір з шащок і шахів
Екологічне виховання Конкурс малюнків «Зоологічна галерея»
Трудове виховання Бесіда «Берегти не тільки своє» Генеральне прибирання кабінетів
Профорієнтаційне виховання Тест на професійну орієнтацію 8-11кл. (авторська розробка «Бібліотека шкільного світу» Індивідуальні консультації з професійного самовизначення
Робота з учнівським самоврядуванням Участь у семінарі – практикумі лідерів учнівського самоврядування Засідання комісії дисципліни та порядку Операція „Зовнішній вигляд”. Засідання комісії здорового способу життя Засідання комісії культури та дозвілля
Методична робота з класними керівниками
Робота з батьківським комітетом школи, батьківською громадкістю Зустріч з батьками учнів, які мають девіантну поведінку Засідання батьківського комітету школи.

Березень

«Люди перестають мислити, коли перестають читати»

1тиждень (1-10) 2 тиждень (13-17) 3 тиждень (20-24) 4 тиждень (27-31)
Основні виховні заходи та пізнавальна діяльність Міжнародний жіночий день Святковий концерт для працівників школи «Її величність жінка… » Декада української мови та літератури Інтелектуальна олімпіада Тиждень трудового навчання Федорченко М.О. Проведення весняних канікул за окремим планом
Патріотичне, національно - родинне виховання Конкурс на краще родове дерево Проведення Шевченківських днів (за окремим планом ) вчителі укр.мови і літератури 5-11 класи Всесвітній День Поезії Шкільний конкурс народних ремесел «Скарби рідного краю» Федорченко М.О.
Правове виховання та профілактична робота. Соціальний захист учнів Проведення виховних годин «Коли змінюється світ, змінюємось ми » Конкурс малюнків «Податки очима дітей» Проведення виховних годин «Ми приходимо у світ для любові» 3-4 кл. Бесіда з дітьми-переселенцями «Наше життя і майбутнє» Проведення виховних годин «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» 5-11 кл.
Фізичне виховання. Заходи охорони життя та здоров’я учнів Змагання з волейболу серед учителів та учнів Тиждень безпеки руху Бесіди на тему «Твоя безпека вдома»
Екологічне виховання Бесіда «Її вічливість природа» 5-11 класи Районний етап Всеукраїнського конкурсу малюнків «Зоологічна галерея» Федорченко М.О.
Трудове виховання Генеральне прибирання кабінетів.
Профорієнтаційне виховання Проведення анкетування серед учнів старшої ланки «Моя майбутня професія» 9-11 класи. Заняття з елементами тренінгу «Розвиток професійних знань» 8-11 кл.
Робота з учнівським самоврядуванням Засідання комісії освіти та науки Участь лідерів учнівського самоврядування –в РОД Педагог-організатор Онищук Н.В. Районний етап обласного конкурсу на кращий суспільно значущий проект учнівського самоврядування (РМЦ) Педагог-організатор Онищук Н.В.
Методична робота з класними керівниками Засідання методоб’єднання класних керівників
Робота з батьківським комітетом школи, батьківською громадкістю Зустріч з батьками, діти яких мають девіантну поведінку Урочиста конференція приурочена 10 річниці створення Києво-Святошинської районної асоціації батьків. Консультації для молодих батьків

Квітень

«Любов і доброта – основні ідеали справжньої людини. Бійтеся байдужих людей»

1тиждень (3-7) 2 тиждень (10-14) 3 тиждень (17-21) 4 тиждень (24-28)
Основні виховні заходи та пізнавальна діяльність Міжнародний день дитячої книги – бібліотечний урок бібліотекар школи Волова Л.І. Тиждень основ здоров’я - вчитель основ здоров’я Костюченко Л.В. Тиждень географії (за окремим планом ) вчитель географії Ольбішевська І.А. Тиждень фізики (за окремим планом ) вчитель фізики Онищук В.Р.
Патріотичне, національно - родинне виховання Районна виставка-конкурс писанок «Великоднє диво» (РЦТМ «Оберіг») Міжнародний день рідної Землі - свято «Земля- наш спільний дім» Ольбішевська І.А. Свято «Ой весна, ти красна, що ти нам принесла» 3-А вчитель Тичук О.В. Тематичні уроки «Мій біль - Чорнобиль» 5-11 кл.
Правове виховання та профілактична робота. Соціальний захист учнів Психолого-педагогічний аналіз контингенту дітей, схильних до правопорушень Індивідуальні та групові консультації з педагогами «Робота з важковиховуваними дітьми» Бесіда з дітьми-переселенцями «Твоя безпека в твоїх руках» Аналіз роботи класних керівників з дітьми пільгових категорій (сироти , напівсироти , діти позбавлені батьківського піклування )
Фізичне виховання. Заходи охорони життя та здоров’я учнів Всесвітній день здоров’я. Години спілкування «Про особисту гігієну» Змагання з легкої атлетики Проведення виховних годин «Здоровий спосіб життя – здорова сім`я» Районні змагання з легкої атлетики Змагання «Старти надій» на першість Києво-Святошинського району серед загальноосвітніх шкіл району
Екологічне виховання Міжнародний день птахів Свято «Зустріч птахів» 3Б клас Ковтун І.В. Український день навколишнього середовища Районний конкурс учнівських екологічних проектів «Збереження ландшафтного біорізноманіття» Ольбішевська І.А. День довкілля Конкурс малюнків «Природа очима дітей» 1-10 кл. День Чорнобильської трагедії /31 річниця/ Онищук Н.В.
Трудове виховання Трудові десанти. Упорядкування пришкільної території, насадження дерев та квітів. Районна виставка-конкурс народних ремесел «Скарби рідного краю-2017» (РЦТМ «Оберіг») Федорченко М.О. Трудові десанти. Упорядкування пришкільної території, насадження дерев та квітів. Генеральне прибирання кабінетів.
Профорієнтаційне виховання Методика О.Подмазіна «Опитувальник по професійному самовизначенні» Виховні години з професійного самовизначення «Світ професій» Групова психодіагностика учнів 9-го класу за методикою Клімова «Карта інтересів» Виховні години «Твій вибір професій»
Робота з учнівським самоврядуванням Засідання комісії дисципліни та порядку Засідання комісії спорту та здорового способу життя Засідання комісії преси та інформації Засідання комісії трудові справи
Методична робота з класними керівниками Бесіда «Робота класного самоврядування»
Робота з батьківським комітетом школи, батьківською громадкістю Зустріч із батьками учнів, які часто пропускають уроки без поважних причин Засідання батьківського комітету школи

Травень

«Не картайте попередні покоління. Повага – єдина ниточка, що з’єднує покоління»

1тиждень (1-5) 2 тиждень (8-12) 3 тиждень (15-19) 4 тиждень (22-31)
Основні виховні заходи та пізнавальна діяльність Міжнародні дні пам’яті та скорботи за загиблими під час Другої Світової війни. Участь у мітингу з відзначення 72-ї річниці Перемоги над нацизмом в Європі та 72-ї річниці завершення Другої світової війни Свято «Прощавай, Букварику» Віржанська Г.І. Свято “Прощавай початкова школо”. 4А, 4Б Кардаш Т.М., Коломієць А.П. Святкування останнього дзвоника Онищук Н.В.
Патріотичне, національно - родинне виховання Декада пам’яті. Тематична лінійка «Збережемо пам’ять про подвиг». Уроки мужності «Шляхи мужності і слави» Тиждень родинного виховання Міжнародний день родини День Матері Свято «Все до серденька матері горнеться» 5-Б Онищук В.С. Година спілкування "Символи незалежної держави" День вишиванки День Європи Савчук Я.М. Тематична лінійка «Знай про Європу більше» Інформаційно –просвітницькі години «Відкриваємо Європу разом»
Правове виховання та профілактична робота. Соціальний захист учнів Групові бесіди превентивного характеру з важковиховуваними учнями 5-7 класів «Посієш звичку – пожнеш характер»
Фізичне виховання. Заходи охорони життя та здоров’я учнів Футбольні змагання на кубок Мартинова Тиждень безпеки руху і попередження дитячоготравматизму ,,Мова вулиці” (за окремим планом ) Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням
Екологічне виховання Міжнародний день захисту клімату Вчитель географії Ольбішевська І.А.
Трудове виховання Догляд за квітниками Догляд за квітниками Догляд за квітниками Генеральне прибирання кабінетів.
Профорієнтаційне виховання Виховні години з елементами тренінгу з професійного самовизначення 9,11 класи Індивідуальні консультації з професійного самовизначення
Робота з учнівським самоврядуванням Засідання комісії культури та дозвілля Засідання комісії спорту та здорового способу життя Засідання комісії культури та дозвілля Засідання комісії трудові справи
Методична робота з класними керівниками Перевірка виконання планів виховної роботи за ІІ семестр
Робота з батьківським комітетом школи, батьківською громадкістю Робота з батьками стосовно оздоровлення дітей під час літніх канікул
Кiлькiсть переглядiв: 245